Terapeut Allar

„Iga 60 sekundit pahurust on minut õnne, mida ei saa enam kunagi tagasi.“

Hüpnoteraapia Tartus, Allar Koik

Mul on hea meel, et jõudsid siia! 

Olen hüpnoositerapeut Allar! 

 

Kes ma olen? Elukogemus on hea õpetaja nii heas kui halvas. Esmalt teeb ta eksami ja alles siis õpetab. Erinevatel inimesel on erinevad elukogemused ja kogemused, seega me kõik tajume maailma erinevalt.

Minule andis erinevad elukogegemuse eksamid tõuke ja märkamise, et minna ja täiendada ennast. Eesmärgiks olid liita need kogemused ja teadmised, et seeläbi olla abiks ka teistele.

Nüüdseks olen Maris Saare poolt koolitatud ja Ameerika Hüpnotisööride Liidu (maailma suurim hüpnotisööre koondav organisatsioon) tunnistust omandav hüpnoterapeut Allar.

Kuidas ma töötan ja miks sa võiksid hüpnoositeraapiasse tulla?

 
Mul on hea meel, et sa kaalud hüpnoteraapiasse tulekut. Peaaegu kõigil on mingisugune probleem, mis takistab tal täielikult elamast. See võib olla valu, suhteprobleemid, sõltuvus või lihtsalt väsimus. Aga miks sa peaksid seda koormat kandma? Miks elada sellega, kui on võimalus midagi muuta?

Ma tean, et mõnikord võib tunduda, et teraapia on lõputu protsess, kuid see ei pea nii olema. Minu seanss kestab umbes kaks tundi ja see hõlmab kõike, mida sa vajad – teraapiat, hüpnoosi ja edasist tegevuskava. Lisaks saad sa salvestatud  hüpnoosi osa kaasa koju, et seda iseseisvalt kuulata ja endaga edasi töötada.

Ma tahan, et sa teaksid, et kiireima lahenduse saame siis, kui sa oled ise piisavalt motiveeritud, et enesega tegelda. Aga kui sa tunned, et vajad rohkem abi keerulisemate probleemide lahendamisel, võib see vajada ka mitut seanssi. Ma olen siin, et sind toetada ja aidata sellel teekonnal.

Niisiis, anna endale võimalus ja tule minu juurde. Ma luban sulle, et see võib olla üks parimaid otsuseid, mida sa kunagi teinud oled.

Tuhat tänu

Kallis sõber, ma tahan öelda sulle tuhat tänu, et oled valinud mind oma teejuhiks sel rännakul. Sinu usaldus tähendab mulle väga palju.

Ma tean, et parim tasu on alati tänu.  Siiski teraapiatoa ülalpidamiseks ja enda pidevaks täiendamiseks, pean küsima väikest tasu. Meie teraapiatuba Tartus on loodud just selleks, et saaksid end tunda privaatselt ja mugavalt lõõgastuda. Minu üks seanss maksab 80.- eurot ja ma luban sulle, et see on seda väärt. Kuid kui soovid, et saame seansse jätkata ka ka Zoomi keskkonna vahendusel. Sel juhul on seansi osaluspanus 50 eurot. 

Ma tahan, et sa teaksid, et olen siin, et aidata sul oma eesmärke saavutada. Kirjuta mulle aja broneerimiseks allar@hypno.ee või helista 7670 400.

Ootan sinuga kohtumist, et panna alus sinu uue elu algusele.