Terapeut Heila

“Naerata ja see paneb inimesed huvi tundma, millest Sa mõtled”.

Hüpnoterapeut Heila Tabas

Rõõm sind siin näha!

Mina olen hüpnoositerapeut Heila Tabas!

 

Kes ma olen? Terapeudi ameti kõrval olen ka ema, kolleeg, sõber ja lihtsalt inimene, kes usub headusesse ja selle jõusse inimesi aidata. Sõbrad iseloomustavad mind, kui tasakaalukat ja empaatilist naist. Ise pean oma tugevusteks head kuulamisoskust ja siirust ning avatust.

Pikaajaline kogemus personalitöö alal on andnud mulle suurepärased oskused inimeste toetamiseks ja aitamiseks nende eesmärkide saavutamisel. Seejuures tundsin, et vajan ka ise pidevat edasiliikumist ja arengut, mistõttu minna õppima ja seejärel praktiseerida coachingut. See oli suurepärane võimalus aidata inimesi oma eesmärkideni jõuda ise samal ajal oma oskusi täiendades.

Kuid ühel hetkel elus tundsin, et midagi olulist on veel puudu – ja see oli hüpnoos. Taipamine, et puuduolev tükk on hüpnoos, tuli siis, kui minu enda ellu tuli väljakutse, kus tuli tegeleda füüsilise valuga. See kogemus tõi mind hüpnoositerapeudi ja life coachi Maris Saare juurde õppima.

Nüüd aga tunnen, et olen valmis pakkuma ka sulle kõiki neid oskusi ja teadmisi, et aidata sul saavutada oma eesmärke ja unistusi ning leida õnne ja rahu oma elus.

 

Oled väga oodatud!

Võid kindel olla, et vastuvõtul on sul tagatud täielik anonüümsus ja konfidentsiaalsus. Saad tunda end täiesti turvaliselt ja rahulikult.

Olen siin selleks, et aidata sul leida lahendusi sinu hirmudele, taastada oma enesekindlus ja õppida ennast armastama. Kui sinu elus on probleeme, mis takistavad sul edasi liikumast, siis ootan sind kindlasti vastuvõtule! Aitan sul täisväärtuslikku ja rahuldust pakkuvat elu!


Millest koosneb life coaching ja hüpnoteraapia seanss?

1.5-2 h vestlust ja 20-30 min hüpnoteraapiat. Saada kaasa mõlemad lindistused, et neid hiljem kodus kuulata.

Hüpnoosiseansi jooksul on eesmärk viia sind kergesse, keskmisesse või soovitavalt sügavasse lõõgastusseisundisse. Sa oled täiesti teadvusel, kuuled, tead ja mäletad kõike. Võid vajadusel rääkida ja liigutada. Eesmärk on viia keha spetsiaalsesse lõdvestusseisundisse, kus on võimalik ümber seadistada alateadlikke kahjulikke mustreid ja uskumusi.


Hüpnoositeraapia hind on 80 eurot ühe seansi kohta.

Sügavamad juhtumid ning mitmed teemad vajad tihtipeale mitut seanssi ja kui oled kohe valmis võtma enda jaoks 4 seanssi, siis on hind kokku 280 eurot.

 

Kui soovid tulla vaid coachingusse, siis on ühe vastuvõtu hind 50 eurot (1,5 h).

 

Oluline info!

Hüpnoteraapia ei ole imerohi ja edukaks muutumine nõuab järjepidevat tööd ja sügavat soovi muutusteks. Olenemata sinu probleemist, võib vaja minna mitmeid seansse, et saavutada soovitud tulemusi. Kuid ära lase end sellest heidutada, sest on palju näiteid, kus inimesed on saavutanud edukaid tulemusi juba esimesel seansil!

On oluline märkida, et sinu individuaalsed võimed ja valmidus minna sügavale lõõgastusse mõjutavad oluliselt edusamme teraapias. Samuti on oluline teadvustada iseseisva töö vajalikkust teraapiaseansside vahelisel ajal. Kuid kui oled valmis end pühendama ja tegema koostööd, saad kogeda võimsaid muutusi ja jõuda uuele tasandile oma elus.

 

Soovid tulla vastuvõtule? Kirjuta mulle julgelt heila@hypno.ee